Beata Pielechowska

Swoją karierę zawodową rozpoczynała
w sprzedaży. Pracując w agencji reklamowej jako kierownik, zajmowała się prowadzeniem biura od strony administracyjnej a także aktywnym wsparciem zespołu sprzedażowego
w przygotowywaniu ofert i prezentacji
dla klientów. Przez około 5 lat pracowała
i mieszkała w Londynie, gdzie poznała międzynarodowe środowisko i kulturę pracy. Po powrocie do kraju ukończyła studia
z Zarządzania i Ekonomiki Usług na Uniwersytecie Szczecińskim, jednocześnie związując się zawodowo z HR. Obejmując stanowisko Kierownika ds. Kadr i Płac w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej, odpowiadała za całokształt spraw pracowniczych, a także analizy i kalkulacje finansowo-kosztowe oraz raportowanie do Zarządu w Holandii. Ponadto zajmowała się przygotowaniem i prowadzeniem rekrutacji. W firmie Tetra Pak, poszerzyła swój zakres obowiązków o takie zadania jak:
doradztwo z zakresu przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, współtworzenie budżetu firmy w obszarze kosztów zatrudnienia, analiza potrzeb szkoleniowych w ramach poszczególnych departamentów organizacja i nadzorowanie prowadzonych szkoleń, współudział w projektach okresowej oceny pracownika i badaniu satysfakcji pracowników, organizacja i koordynowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Jest przede wszystkim praktykiem. W tej chwili związana z branżą finansową, zajmuje się doradztwem organizacyjnym dotyczącym prawa pracy, kształtowania polityki kadrowej i płacowej a także szeroko rozumianą administracją personalną. Ma szerokie doświadczenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Główne obszary jej działań i zainteresowań to szeroko pojęty twardy HR - od czynności administracyjnych poprzez zadania zwiazane z procesem naliczania wynagrodzeń, badanie rynku wynagrodzeń, tworzenie procedur wewnętrznych, doradztwo i szkolenia wewnętrzne z zakresu przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i inne.

 

Dorota Kraszewska

Krzysztof Groszyk

Arkadiusz Dyl

Maciej Leszczyński

Michał Kułakowski

Jakub Urbański

Katarzyna Zawadzka

Adrian Rączka

Jerzy Podlewski

Tomasz Paweł Antoszek

Beata Janiczek-Lasota

Barbara Bienias

Beata Pielechowska

Beata Zalewska

Kalina Hilim-Pawlukiewicz

Danuta Tomusiak

Sylwia Werner

Joanna Orlikowska

Mariola Gizelska-Adamczak

Tomasz Kowalewski