Zapraszamy osoby otwarte na nowe doświadczenia
i odkrywanie własnego potencjału, doskonalenie siebie,
rozwój pasji, budowanie lepszych pełnych miłości relacji międzyludzkich, poprawę komunikacji. Proponujemy zajęcia
z których można skorzystać jednorazowo lub systematycznie, wstępując do Klubu mySKY. Chcemy, by działania w tym miejscu stanowiły inspirację do dalszych poszukiwań i rozwoju we wszystkich obszarach życia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmienić Siebie i świat na lepsze i szukają inspiracji
- to miejsce stworzyliśmy właśnie dla Was!

Często firma gwarantuje swoim pracownikom w ramach pakietu socjalnego karnety na siłownię, basen wspierając w ten sposób rozwój fizyczny. Idealnym wzbogaceniem tej oferty z pewnością jest inwestycja w rozwój emocjonalny, intelektualny, duchowy, hobby poprzez przynależność do Klubu mySKY. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tematyką naszych zajęć oraz kalendarium planowanych w najbliższej przyszłości spotkań.

 

TEMATYKA ZAJĘĆ

Wykłady
Spotkania

Medytacja
Praca z oddechem

Warsztaty rozwoju osobistego

Warsztat ustawień konstelacji rodzinnych metodą
Berta Hellingera
Wpłyń na jakość swojego życia - jak być lepiej
zorganizowanym i osiągnąć sukces
Znam swoją wartość - Królewskie JA
Asertywność - droga do siebie
Autoprezentacja - kształtowanie własnego
wizerunku
Sztuka relaksu
Jak rozpoznać emocje - Rozwój Inteligencji
Emocjonalnej EQ
Sztuka porozumiewania się
Skuteczne negocjacje
Wewnętrzne Dziecko
Mapa marzeń
Praktyk NLP
Zielone marzenie - projektowanie pachnącego
ogrodu, balkonu lub tarasu
Zielono mi - warsztaty florystyczne
Przyjazny dom - warsztaty projektowania wnętrz
Kolor - jego moc i znaczenie w życiu
i projektowaniu wnętrz
Harmonia otoczenia - warsztaty feng shui
Łatwe techniki dekorowania wnętrz
i przedmiotów użytkowych
Wyjazdowe warsztaty dla ciała i ducha

Ekspresja twórcza

Plastyka
- warsztaty malarskie i graficzne
- magiczne mandale
- malowanie na szkle i ceramice
- warsztaty decoupage'u
Praca z ciałem
Muzyka
- r
adość w rytmie bębnów - warsztaty
- bębniarskie dla dorosłych i młodzieży
Taniec
Praca z głosem
Twórcze pisanie

 

KLUB mySKY

Klub mySKY to oferta promocyjna dla osób, które chciałyby mieć otwarty wstęp na różnego rodzaju zajęcia rozwojowe
i warsztaty organizowane przez Akademię Rozwoju Twórczego SKY. Decydując się na przynależność do Klubu otrzymuje imienny karnet, który zapewnia dostęp do zajęć. Udział w zajęciach dostępny jest po okazaniu Karty prowadzącemu. Uczestnik zostanie poproszony o podpisanie listy, na której zostanie odnotowana jego wizyta. Na karnet składa się co najmniej 15 serduszek, każde warte jest 10,00 PLN. Przy opisie każdego warsztatu znajduje się jego cena. Poza karnetem cena serduszka wynosi 12,00 PLN.

 

ZAJĘCIA

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach mySKY jest rezerwacja miejsc na zajęciach, poprzez kontakt mailowy artsky@artsky.pl lub telefoniczny 022 253 17 70, do 10 dni przed datą rozpoczęcia zajęć. A także terminowe dokonanie wpłaty
w wysokości 100% ceny wybranych zajęć lub nabycie karnetu Klubu mySKY.
Wpłaty można dokonać przelewem bankowym na konto
PKO BP S.A. 82 1020 1068 0000 1902 0083 5751, podane
w e-mailowym potwierdzeniu rezerwacji lub osobiście w biurze Akademii Rozwoju Twórczego SKY. Wpłata powinna znaleźć się na koncie najpóźniej 8 dni przed datą rozpoczęcia zajęć. Brak potwierdzonej kwoty w wyznaczonym terminie spowoduje automatyczne usunięcie rezerwacji. Możliwe jest zarezerwowanie i zakupienie udziału w pojedynczych zajęciach lub opłacanie dowolnie wybranych przez uczestnika karnetem Klubu mySKY.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH mySKY

W zajęciach mySKY mogą uczestniczyć osoby dorosłe, które biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia fizycznego i emocjonalnego, zarówno w czasie zajęć jak i pomiędzy nimi. Akademia Rozwoju Twórczego SKY zastrzega sobie prawo do zmian w programie zajęć z przyczyn od siebie niezależnych, np. gdyby liczba uczestników nie pozwalała na pokrycie kosztów organizacji danych zajęć. W tej sytuacji uczestnicy mają prawo do zwrotu opłaty za odwołane zajęcia lub wyboru innych zajęć. W wypadku rezygnacji z udziału w zajęciach wniesiona opłata nie jest zwracana. Możliwe jest natomiast przekazanie zarezerwowanego miejsca innej, wskazanej przez siebie osobie. Zmiany dokonanej rezerwacji są przez kontakt telefoniczny 022 253 17 70 lub mailowy artsky@artsky.pl z biurem Akademii Rozwoju Twórczego SKY. Przy rezerwacji opłaconej nie będą zwracane różnice w wartości zamówienia. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.