Mapa marzeń, czyli jak dotknąć swoich marzeń.

„Cokolwiek postanowię, uda się a nad moimi drogami zabłyśnie światło ”

Może to dobry pomysł, żeby właśnie dziś pomyśleć o... stworzeniu mapy marzeń na najbliższe dni, tygodnie, miesiące, lata! czemu by nie dziś? oddać się marzeniom, bujaniu
w obłokach, śnieniu i fantazjowaniu, sięgnąć po nowe aspiracje, po nowe wyzwania... żadnych podsumowań minionego, co się udało a co nie... tylko pozytywne myślenie... patrzenie przez różowe okulary... tak więc... możesz świadomie kreować swoją rzeczywistość i zaplanować życie, o jakim marzysz. Skontaktuj się ze źródłem kreatywności w Tobie. Nawet najbardziej nierealne marzenia wyzwalają w nas dodatkową energię. Dotknij swoich marzeń - stwórz swoją "mapę marzeń", mapę spełnionego życia. Uczyń niemożliwe możliwym!

Celem tych praktycznych warsztatów jest poznanie skutecznych metod urzeczywistniania marzeń oraz technik stosowanych przez szczęśliwe osoby, które realizują swoje cele, spełniają swoją misję i uzyskują rezultaty jakich pragną. Jeśli masz marzenia i szukasz sposobów na ich realizację - mapa marzeń jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania. Dotkniesz tego, za czym tęsknisz i czego potrzebujesz, a potem stworzysz wizualizację, która pomoże Ci wprowadzić te jakości w codzienność.

Gotowość do stworzenia nowej wizji swojego życia jest wyrazem wiary we własne możliwości. Jest śmiałą deklaracją pełnego zaangażowania i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
Mając nową wizję, spojrzysz w przyszłość z pozytywnym przeświadczeniem, bez obaw. Nowa wizja uwalnia Cię od ograniczeń przeszłości i otwiera przed Tobą nowe możliwości.

W trakcie warsztatu poznasz techniki pracy z umysłem, które umożliwią Ci sięgnięcie po znacznie więcej niż do tej pory. Poznasz najważniejsze prawa rzeczywistości i najnowsze odkrycia nauki, które stosują na swoich treningach takie sławy jak Anthony Robbins, Richard Bandler, Brian Tracy, Robert Dilts. Przede wszystkim zaś zrozumiesz, że marzenia są tylko „pretekstem”
do tego, aby odkryć co jeszcze jest możliwe i kim możesz się stać. Mapa marzeń jest wyjątkową instrukcją dla naszej podświadomości. Na warsztacie wykorzystamy sprawdzoną
i niezwykle skuteczną metodę wizualizacji i medytacji prowadzonej. A jednocześnie spędzisz miło czas, w atmosferze rozluźnienia i poczucia dobrej zabawy. Jest to chwila dla siebie, która może wiele zmienić w Twoim życiu na lepsze.

Kiedy uskrzydla cię jakiś wielki cel, niezwykły plan, twoje myśli przełamują wszelkie granice; twój umysł przekracza bariery, świadomość rozszerza się na wszystkie strony
i okazuje się, że znajdujesz się w nowym, wspaniałym świecie. Uśpione siły, zdolności i talenty ożywają, a ty odkrywasz, że jesteś osobą o wiele doskonalszą, niż kiedykolwiek ośmieliłeś się marzyć.”

Patandżali

 

W PROGRAMIE

Rozpoznanie własnych marzeń i potrzeb
Sprawdzanie kierunku własnej drogi życiowej
Poznanie najważniejszych praw rzeczywistości, których znajomość pozwala łatwiej, szybciej i skuteczniej realizować cele - siedem duchowych praw sukcesu
Poznanie kompetencji świadomości, podświadomości
i nadświadomości w realizacji pragnień

Rozpoznanie jak przekraczać swoje ograniczenia, czyli bramy umysłu

Określenie jak działa „samospełniająca się przepowiednia”

Rozpoznanie różnic osobowości człowieka sukcesu
od osobowości pechowca i określenie jak zbudować dla siebie
tę pierwszą

Odkrycie w sobie pokładów energii i nieodpartej motywacji
do rozpoczęcia i konsekwentnego kontynuowania działań zmierzających do realizacji marzeń

Uruchomienie mocy intencji i twórczej wizualizacji

Znaczące podniesienie jakości swojego życia

Tworzenie mapy marzeń


"Zaufaj sobie. Stwórz takie życie, jakie chciałbyś przeżyć. Zrób wszystko, aby rozniecić prawdziwy płomień sukcesu
z maleńkiej iskierki wewnętrznych możliwości." Foster C. McClellan 


Mapa marzeń to niezwykła i bardzo skuteczna metoda, która pomaga spełnić marzenia. Pozwala nam znaleźć drogę do nas samych, oswoić lęki i nabrać pewności siebie, bo to, czego pragniemy zwykle jest w naszym zasięgu, ale nie wiemy, jak po to skutecznie sięgnąć. Jest to skuteczne narzędzie oddziaływania na podświadomość poprzez tworzenie obrazów tego, czego pragniemy. Ma przedstawiać nasze plany i marzenia, które oglądane codziennie w formie graficznej działają jak afirmacja
i przyciągają realizację tego, co chcielibyśmy w życiu posiadać
lub osiągnąć. Stanowi przy tym świetną zabawę, co gwarantuje, że podświadomość szybko się otworzy na przekazywane jej symbole.
Mapa marzeń sprawia, że stajemy się bardziej konkretni
- z wielu różnych możliwości wybieramy te, które poruszają nas najbardziej i dlatego uruchamiają wielką energię. Koncentrujemy się na marzeniach, wizualizujemy dobrą przyszłość, a to uruchamia w nas zmiany, które prowadzą do lepszego życia.
To wspaniała okazja, aby marzenia "ukonkretnić" - dopiero gdy uświadomimy sobie i zobaczymy na obrazkach, czego chcemy, otworzy się droga do spełnienia marzenia!

CO ZABRAĆ?
Przynieś niepotrzebne Ci już kolorowe pisma.

"Sądzone jest mi boskie prawe działanie. Sądzone jest mi boskie powodzenie. Boska miłość wypełnia moją duszę. Wszystko, co zatem czynię, uda się "

E. Murphy


Gratulacje! Właśnie zrobiłeś pierwszy istotny krok.